
Men's Handmade Geometric Wood And Soft Pottery Alloy Pendant O Chain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Wood Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images













Men's Handmade Geometric Wood And Soft Pottery Alloy Pendant O Chain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Wood Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Wood Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |























