
Men's Handmade Hiphop Imitation Pearl And Alloy Small Sun Turquoise Pendant Clavicle Chain Jewelry
Men's Handmade Hiphop Imitation Pearl And Alloy Small Sun Turquoise Pendant Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 18g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Men's Handmade Hiphop Imitation Pearl And Alloy Small Sun Turquoise Pendant Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 18g |























