
Men's Handmade Imitation Pearl And Alloy Geometric Style Lock Pendant Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Daily Necessities |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 41g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Men's Handmade Imitation Pearl And Alloy Geometric Style Lock Pendant Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Daily Necessities |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Daily Necessities |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 41g |























