
Men's Handmade Imitation Pearl Geometric Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 13g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images






Men's Handmade Imitation Pearl Geometric Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 13g |























