
Men's Hip Hop Alloy Cuban Chain Necklace With Geometric Diamond Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 145g |
Original: $8.91
-65%$8.91
$3.12More Images




Men's Hip Hop Alloy Cuban Chain Necklace With Geometric Diamond Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 145g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 145g |























