
Men's Hip Hop Alloy Cuban Chain With Rhinestone Heartbreak Letter Pendant And Geometric Design
Men's Hip Hop Alloy Cuban Chain With Rhinestone Heartbreak Letter Pendant And Geometric Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 66g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images






Men's Hip Hop Alloy Cuban Chain With Rhinestone Heartbreak Letter Pendant And Geometric Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 66g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 66g |























