
Men's Hip Hop Alloy Handmade Geometric Fivepointed Star Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Men's Hip Hop Alloy Handmade Geometric Fivepointed Star Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |























