🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Hip Hop Imitation Pearl Stainless Steel Alloy Rivet Handmade Geometric Clavicle Chain Necklace
Men's Hip Hop Imitation Pearl Stainless Steel Alloy Rivet Handmade Geometric Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
$0.97
Original: $2.77
-65%Men's Hip Hop Imitation Pearl Stainless Steel Alloy Rivet Handmade Geometric Clavicle Chain Necklace—
$2.77
$0.97More Images





Men's Hip Hop Imitation Pearl Stainless Steel Alloy Rivet Handmade Geometric Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 21g |





















