
Men's Hip Hop Punk Alloy Necklace With Diamond Ghost Cross Pendant And Cuban Chain Geometric Design
Men's Hip Hop Punk Alloy Necklace With Diamond Ghost Cross Pendant And Cuban Chain Geometric Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Men's Hip Hop Punk Alloy Necklace With Diamond Ghost Cross Pendant And Cuban Chain Geometric Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























