
Men's Hiphop Alloy Imitation Mechanical Watch With Rotating Hollow Design Transparent Bottom Mineral Reinforced Glass Mirror Single Folding Buckle Waterproof And Luminous Features
Men's Hiphop Alloy Imitation Mechanical Watch With Rotating Hollow Design Transparent Bottom Mineral Reinforced Glass Mirror Single Folding Buckle Waterproof And Luminous Features
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 144g |
Original: $8.05
-65%$8.05
$2.82More Images





Men's Hiphop Alloy Imitation Mechanical Watch With Rotating Hollow Design Transparent Bottom Mineral Reinforced Glass Mirror Single Folding Buckle Waterproof And Luminous Features
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 144g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 144g |























