
Men's Hiphop Alloy Iron Geometric Handmade Doublelayer Spliced Sword Pendant Layered Necklace
Men's Hiphop Alloy Iron Geometric Handmade Doublelayer Spliced Sword Pendant Layered Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Alloy Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 60g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images






Men's Hiphop Alloy Iron Geometric Handmade Doublelayer Spliced Sword Pendant Layered Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Alloy Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Alloy Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 60g |























