
Men's Hiphop Alloy Pendant Jewelry With Geometric Design And Diamond Treatment On Cuban Chain
Men's Hiphop Alloy Pendant Jewelry With Geometric Design And Diamond Treatment On Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 38g |
Original: $3.53
-65%$3.53
$1.24More Images





Men's Hiphop Alloy Pendant Jewelry With Geometric Design And Diamond Treatment On Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 38g |























