
Men's Hiphop Handmade Alloy Pendant Imitation Pearl Ushape Cross Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 18g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Men's Hiphop Handmade Alloy Pendant Imitation Pearl Ushape Cross Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 18g |























