
Men's Hiphop Niche Cross Necklace With Imitation Pearls And Alloy Pendant Geometric Pattern Handmade
Men's Hiphop Niche Cross Necklace With Imitation Pearls And Alloy Pendant Geometric Pattern Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 36g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Men's Hiphop Niche Cross Necklace With Imitation Pearls And Alloy Pendant Geometric Pattern Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 36g |























