
Men's Hiphop Style Alloy Geometric Pendant Handmade Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $3.47
-65%$3.47
$1.21More Images






Men's Hiphop Style Alloy Geometric Pendant Handmade Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























