
Men's Hiphop Style Zinc Alloy Cuban Chain With Football Team Logo Pendant Necklace Electroplated
Men's Hiphop Style Zinc Alloy Cuban Chain With Football Team Logo Pendant Necklace Electroplated
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 103g |
Original: $5.16
-65%$5.16
$1.81More Images






Men's Hiphop Style Zinc Alloy Cuban Chain With Football Team Logo Pendant Necklace Electroplated
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 103g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 103g |























