
Men's Iron Alloy Nk Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
More Images




















Men's Iron Alloy Nk Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























