
Men's Jewelry Alloy Imitation Pearl Pearl Chain Handmade Geometric Fivepointed Star Necklace
Men's Jewelry Alloy Imitation Pearl Pearl Chain Handmade Geometric Fivepointed Star Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |
More Images





Men's Jewelry Alloy Imitation Pearl Pearl Chain Handmade Geometric Fivepointed Star Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |























