
Men's Jewelry Coconut Shell Turquoise Leather Wax Thread Wood Mixed Gem Inlay Geometric Handmade Necklace Set
Men's Jewelry Coconut Shell Turquoise Leather Wax Thread Wood Mixed Gem Inlay Geometric Handmade Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images





Men's Jewelry Coconut Shell Turquoise Leather Wax Thread Wood Mixed Gem Inlay Geometric Handmade Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |























