
Men's Jewelry Pearl Chain With Rhinestone Pendant And Micro Inlay Made Of Alloy
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 9g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Men's Jewelry Pearl Chain With Rhinestone Pendant And Micro Inlay Made Of Alloy
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 9g |























