
Men's Jewelry Titanium Steel Ring Geometric Old Style
| Gender | Old,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Old |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images




Men's Jewelry Titanium Steel Ring Geometric Old Style
| Gender | Old,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Old |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Old,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Old |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |























