
Men's Leisure Gift Suit With Alloy Case Stainless Steel Clasp Pu Strap And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 420g |
Original: $12.25
-65%$12.25
$4.29More Images











Men's Leisure Gift Suit With Alloy Case Stainless Steel Clasp Pu Strap And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 420g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 420g |





















