
Men's Leisure Metal And Leather Quartz Watch With Stainless Steel Clasp And Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof Performance | Life Waterproof |
| Weight | 200g |
Original: $19.21
-65%$19.21
$6.72More Images









Men's Leisure Metal And Leather Quartz Watch With Stainless Steel Clasp And Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof Performance | Life Waterproof |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof Performance | Life Waterproof |
| Weight | 200g |





















