
Men's Leisure Metal And Stainless Steel Band Round Dial Quartz Multifunctional Luminous Wristwatch
Men's Leisure Metal And Stainless Steel Band Round Dial Quartz Multifunctional Luminous Wristwatch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Small Dial | Can Work |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Original: $27.83
-65%$27.83
$9.74More Images









Men's Leisure Metal And Stainless Steel Band Round Dial Quartz Multifunctional Luminous Wristwatch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Small Dial | Can Work |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Small Dial | Can Work |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |





















