
Men's Leisure Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Movement | Quartz |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Original: $14.31
-65%$14.31
$5.01More Images









Men's Leisure Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Movement | Quartz |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Movement | Quartz |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 160g |





















