
Men's Leisure Waterproof Quartz Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial
Men's Leisure Waterproof Quartz Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 75g |
Original: $9.11
-65%$9.11
$3.19More Images









Men's Leisure Waterproof Quartz Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 75g |





















