
Men's Luxury Business Style Quartz Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
Men's Luxury Business Style Quartz Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Original: $11.98
-65%$11.98
$4.19More Images









Men's Luxury Business Style Quartz Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |





















