
Men's Luxury Fashion Waterproof Luminous Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror
Men's Luxury Fashion Waterproof Luminous Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Original: $9.51
-65%$9.51
$3.33More Images









Men's Luxury Fashion Waterproof Luminous Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |























