
Men's Mechanical Alloy And Stainless Steel Waterproof Luminous Multifunction Leisure Watch With Through Bottom And Spiral Crown
Men's Mechanical Alloy And Stainless Steel Waterproof Luminous Multifunction Leisure Watch With Through Bottom And Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 182g |
Original: $32.03
-65%$32.03
$11.21More Images
















Men's Mechanical Alloy And Stainless Steel Waterproof Luminous Multifunction Leisure Watch With Through Bottom And Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 182g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 182g |





















