
Men's Mechanical Watch Alloy Case Rubber Strap Stainless Steel Pin Buckle Round Dial Transparent Bottom Fashionable Casual
Men's Mechanical Watch Alloy Case Rubber Strap Stainless Steel Pin Buckle Round Dial Transparent Bottom Fashionable Casual
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Fashion |
| Weight | 129g |
Original: $28.13
-65%$28.13
$9.85More Images






Men's Mechanical Watch Alloy Case Rubber Strap Stainless Steel Pin Buckle Round Dial Transparent Bottom Fashionable Casual
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Fashion |
| Weight | 129g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Rubber |
| Style | Fashion |
| Weight | 129g |





















