
Men's Metal Alloy Stainless Steel Fashion Business Round Digital Quartz Wrist Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 300g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images







Men's Metal Alloy Stainless Steel Fashion Business Round Digital Quartz Wrist Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 300g |





















