
Men's Metal And Pu Quartz Watch With Round Dial Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | Business |
| Weight | 62g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images











Men's Metal And Pu Quartz Watch With Round Dial Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | Business |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | Business |
| Weight | 62g |























