
Men's Metal Band Quartz Watch Round Dial Waterproof Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Metal |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 41g |
Original: $5.14
-65%$5.14
$1.80More Images












Men's Metal Band Quartz Watch Round Dial Waterproof Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Metal |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Metal |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 41g |























