
Men's Metal Jewelry Fitness Pendant With Cartoon Characters And Electroplating Treatment On Pearl Chain
Men's Metal Jewelry Fitness Pendant With Cartoon Characters And Electroplating Treatment On Pearl Chain
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Gifts,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Men's |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 67g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images




















Men's Metal Jewelry Fitness Pendant With Cartoon Characters And Electroplating Treatment On Pearl Chain
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Gifts,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Men's |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Gifts,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Men's |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 67g |























