
Men's Multifunctional Electronic Wristwatch Octagonal Alloy Waterproof Dual Display With Mineral Tempered Glass Mirror And Steel Strip Strap
Men's Multifunctional Electronic Wristwatch Octagonal Alloy Waterproof Dual Display With Mineral Tempered Glass Mirror And Steel Strip Strap
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 42Mm Height 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Waterproof | Can |
| Weight | 148g |
Original: $23.93
-65%$23.93
$8.38More Images









Men's Multifunctional Electronic Wristwatch Octagonal Alloy Waterproof Dual Display With Mineral Tempered Glass Mirror And Steel Strip Strap
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 42Mm Height 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Waterproof | Can |
| Weight | 148g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 42Mm Height 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Waterproof | Can |
| Weight | 148g |























