
Men's Multifunctional Sports Wooden Watch Round Dial Leisure Style Plexiglass Mirror Stainless Steel Clasp Wood Strap
Men's Multifunctional Sports Wooden Watch Round Dial Leisure Style Plexiglass Mirror Stainless Steel Clasp Wood Strap
| Case Material | Wood |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Snap Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Wood |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $30.90
-65%$30.90
$10.81More Images







Men's Multifunctional Sports Wooden Watch Round Dial Leisure Style Plexiglass Mirror Stainless Steel Clasp Wood Strap
| Case Material | Wood |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Snap Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Wood |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Wood |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Snap Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Wood |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |





















