
Men's Punk Style Alloy Cuban Chain Necklace With Geometric Diamond Pendant
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Original: $5.67
-65%$5.67
$1.98More Images




Men's Punk Style Alloy Cuban Chain Necklace With Geometric Diamond Pendant
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |























