Men's Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Fashion Style
Men's Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Fashion Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images
Men's Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Fashion Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |





















