
Men's Rotatable Titanium Steel Ring Set Three Piece Jewelry With Geometric Design And Electroplating
Men's Rotatable Titanium Steel Ring Set Three Piece Jewelry With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Rotating Ring,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotating Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images




Men's Rotatable Titanium Steel Ring Set Three Piece Jewelry With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Rotating Ring,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotating Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rotating Ring,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotating Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























