
Men's Shell Geometric Handmade Jewelry Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Shell |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Men's Shell Geometric Handmade Jewelry Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Shell |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Shell |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























