Men's Sports Alloy And Silicone Luminous Hollow Quartz Watch With Rhombus Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
More Images
Men's Sports Alloy And Silicone Luminous Hollow Quartz Watch With Rhombus Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |























