
Men's Sports Watch Alloy Stainless Steel Round Dial Waterproof Luminous Onion Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Original: $5.61
-65%$5.61
$1.96More Images







Men's Sports Watch Alloy Stainless Steel Round Dial Waterproof Luminous Onion Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |





















