Men's Sports Watch Barrelshaped 316 Stainless Steel Case Silicone Strap Mineral Reinforced Glass Mirror
Men's Sports Watch Barrelshaped 316 Stainless Steel Case Silicone Strap Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 51Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 130g |
Original: $47.20
-65%$47.20
$16.52More Images
Men's Sports Watch Barrelshaped 316 Stainless Steel Case Silicone Strap Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 51Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 51Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 130g |





















