Men's Square Alloy Case And Silicone Strap Fashion Retro Quartz Watch With Stainless Steel Pin Buckle And Spiral Crown
Men's Square Alloy Case And Silicone Strap Fashion Retro Quartz Watch With Stainless Steel Pin Buckle And Spiral Crown
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images
Men's Square Alloy Case And Silicone Strap Fashion Retro Quartz Watch With Stainless Steel Pin Buckle And Spiral Crown
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |





















