
Men's Stainless Steel And Alloy Alloy Business Style Round Dial Quartz Watch Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 123g |
Original: $21.06
-65%$21.06
$7.37More Images
















Men's Stainless Steel And Alloy Alloy Business Style Round Dial Quartz Watch Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 123g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 123g |





















