
Men's Stainless Steel And Alloy Watch With Automatic Movement Waterproof Luminous Calendar Round Dial Spiral Crown Mineral Strengthened Glass Mirror
Men's Stainless Steel And Alloy Watch With Automatic Movement Waterproof Luminous Calendar Round Dial Spiral Crown Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images














Men's Stainless Steel And Alloy Watch With Automatic Movement Waterproof Luminous Calendar Round Dial Spiral Crown Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















