
Men's Stainless Steel Automatic Business Luminous Diving Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 218g |
Original: $155.86
-65%$155.86
$54.55More Images







Men's Stainless Steel Automatic Business Luminous Diving Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 218g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 218g |





















