
Men's Stainless Steel Automatic Movement Hollow Calendar Sports Watch With Rose Gold Clasp Round Dial Business Style Waterproof Luminous
Men's Stainless Steel Automatic Movement Hollow Calendar Sports Watch With Rose Gold Clasp Round Dial Business Style Waterproof Luminous
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |
Original: $5.20
-65%$5.20
$1.82More Images






Men's Stainless Steel Automatic Movement Hollow Calendar Sports Watch With Rose Gold Clasp Round Dial Business Style Waterproof Luminous
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |





















