
Men's Stainless Steel Automatic Waterproof Business Style Round Dial Imitation Mechanical Watch
Men's Stainless Steel Automatic Waterproof Business Style Round Dial Imitation Mechanical Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Original: $11.00
-65%$11.00
$3.85More Images







Men's Stainless Steel Automatic Waterproof Business Style Round Dial Imitation Mechanical Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |





















