
Men's Stainless Steel Leather Mechanical Casual Watch With Rectangular Dial And Sapphire Crystal Glass Mirror
Men's Stainless Steel Leather Mechanical Casual Watch With Rectangular Dial And Sapphire Crystal Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 156g |
Original: $120.14
-65%$120.14
$42.05More Images






Men's Stainless Steel Leather Mechanical Casual Watch With Rectangular Dial And Sapphire Crystal Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 156g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 156g |





















